Usterka
Ukończone
Dziura na działce nr 1175/6. W poprzednim roku był robiony ten fragment drogi, jednak po zimie znów pojawiła się dziura. Prośba, aby w tym roku znów wyrównać ten fragment.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.