Usterka
Ukończone
śmieci zabrane
7 czerwca 2019, 16:18
W ramach inicjatywy własnej mieszkańców postanowiono oczyścić że śmieci część ul. Armii Krajowej od skrzyżowania z ul. Lipową w kierunku osiedla Romaniuka. Zebrane śmieci zostały złożone 150 m od skrzyżowania ul. Lipowej i Armii Krajowej po lewej stronie. Proszę o interwencję i zabranie śmieci.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.