Usterka
Ukończone
Chodnik został urzątnięty.
28 czerwca 2019, 14:9
dzień dobry, Zgłaszam już po raz drugi, że chodnik na ulicy Drzewieckiego, po niezamieszkałej stronie, między ulicami Wyzwolenia a Witoszyńskiego do połowy szerokości jest porośnięty trawą, że spokojnie nie można minąć się ,a niedługo nie będzie w ogóle przypominał chodnika tylko łąkę. Proszę o uprzątnięcie darni traw.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.