Usterka
Ukończone
proszę po raz kolejny o zgrabienie liści w Zofii Lesie przy ul. Parkowej. Bawią się tam dzieci a liście zlegają od kilku lat. Są w nich szkła puszki i różne inne rzeczy. Perzy placu zabaw dla dzieci przy ławkach liści jest po kolana. Czy mieszkańcy tego rejonu są gorsi od mieszkańców okolic Parku Radziwiłła, który jest systematycznie sprzątany. Jak to się ma do bezpieczeństwa dzieci i osób odwiedzających ten park.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.