Usterka
Odmowa
pojazd zaparkowany na parkingu osiedlowym, pojazd poza ciągiem drogi publicznej,parking w zarządzie wspólnoty
25 kwietnia 2019, 8:2
Pojazd został porzucony trzy lata temu. Pojazd stoi pomiędzy blokami ul. Janowska 76 i Ul. Jana III Sobieskiego 1. Działka nr 363/30. Nr rejestracyjny FET 241 /kraj zarejestrowania Litwa/.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Komunikat w sprawie wznowienia bazpośredniej obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta Białodlaska od 25 maja 2020