Usterka
Ukończone
naprawa została wykonana.
15 kwietnia 2019, 8:58
Dzien dobry. Na ul. Zeromskiego, w kierunku bloków czasem w nocy nie dziala oświetlenie, ale akurat teraz, o 10.05 widze,że lampy swiecą. Pewnie kwestia awarii. Pozdrawiam
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.