Usterka
Ukończone
Śmieci zabrane przez Zieleń Miejską
25 kwietnia 2019, 8:4
Zirganizowano wspolne zbieranie śmieci. W zwiazku z powyższym proszę o zabranie worków i nie tylko smieci zebranymch podczas wspolnej akcji mieszkańców tej okolicy soacerujacych po tym terenie. Przedłużenie ulicy Lipowej w kierunku Armii Krajowej.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.