Usterka
Ukończone
śmieci zabrane
18 czerwca 2019, 7:47
proszę o interwencję i uprzątnięcie terenu na ulicy północnej, teren przy zakladach produkcyjnych PSS Społem, na przeciwko urzędu celnego.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Komunikat w sprawie wznowienia bazpośredniej obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta Białodlaska od 25 maja 2020