Usterka
Ukończone
posprzątane
18 czerwca 2019, 7:46
proszę o interwencję i uprzątnięcie terenu przyległego do boiska obok ogródków działkowych Irena. Głównie butelki.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Komunikat w sprawie wznowienia bazpośredniej obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta Białodlaska od 25 maja 2020