Usterka
Ukończone
Szanowny Panie Prezydencie chciałaby w imieniu mieszkańców bloku przy ul. Sidorskiej 32 zasygnalizować problem niezgrabiania liści w parku "Zofii lasek". Z parku korzysta wiele starszych osób jak również dzieci. Jak wiemy nie zgrabione liście gniją wydzielając szkodliwe substancje na wdychanie których narażone są dzieci i osoby starsze często schorowane i z astmą. W niektórych miejscach nowa trawa niestety nie może się już przebić bo jest tych liści zwyczajnie za dużo. Nie wiem dlaczego ten park jest tak zaniedbany a jest to w tej części miasta jedyne takie miejsce i w dodatku unikatowe. Chciała bym również przypomnieć Naszą rozmowę podczas kampanii wyborczej (spotkaliśmy się przy Restauracji Stylowa) byłam w towarzystwie mamy i jej 2 sąsiadek i o tym rozmawialiśmy. Obiecał Pan, iż zajmie się tym problemem. W związku z powyższym bardzo proszę o spowodowanie uprzątnięcia (zgrabienia) liści z terenu całego parku (tak jak to jest zrobione w Parku Radziwiłła), tak żeby osoby korzystające nie były narażone raz że przykry zapach gnijących liści to również problemy zdrowotne, bo dzieci często niestety bawią się w tych liściach. W imieniu mieszkańców całego bloku oraz osób mieszkających w pobliżu będziemy wdzięczni za pomoc Pozdrawiam Beata Chmielewska
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców

Komunikat w sprawie wznowienia bazpośredniej obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta Białodlaska od 25 maja 2020