Usterka
Ukończone
śmieci zostały urzątnięte
21 maja 2019, 14:24
Przy ogródkach działkowych Irena pomiedzy stadionem/boiskiem arki oraz zakladem Bialcon znajduje się dzikie wysypisko śmieci.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców