Usterka
Ukończone
Bardzo proszę o wzmożoną kontrolę nad stanem parku, który niestety systematycznie się pogarsza. Połamane ławki, rozbite lampy a przede wszystkim ławki przeniesione w różne miejsca. Ławki stoją na górkach w otoczeniu tony śmieci po libacjach, są przenoszone nie tylko w obrębie zagospodarowanej przestrzeni ale również przenoszone w miejsca na uboczu. Może warto zainstalować ławki na stałe? Najistotniejsze jest wzmożenie kontroli staży miejskiej i policji. Szkoda aby tak ważne miejsce w mieście popadało w ruinę.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.