Usterka
Ukończone
Mimo wystawionych śmieci tj. popiołu w dniu 11 marca i tworzyw sztucznych w dniu 18 marca na mojej posesji przy ul. Powstania Warszawskiego 7 śmieci nie zostały odebrane. Sytuacja taka powtarza się od stycznia. Za każdym razem muszę dzwonić do Komunalnika i łaskawie prosić o odbiór odpadów z mojego domu. W związku iż w tym miesiącu nie odbierano odpadów proszę o zwrot kosztów poniesionych kosztów na wywóz odpadów w wysokości 37 zł. i zaliczenie ich za miesiąc następny.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.