Usterka
Ukończone
Dzień dobry, chciałbym zwrócić uwagę na oznakowanie ulicy/chodnika/dojazdu do posesji na ulicy Kleberga. W ubiegłym roku ulica ta uzyskała nową nawierzchnię z kostki brukowej. Obecnie bardzo często jest ona wykorzystywana jako skrót pomiędzy ul. Sławacińską a dojazdem do ul. Pokoju. Nie ma natomiast tam żadnych znaków regulujących porządek na tej ulicy. Czy należy ją traktować jako dojazd do posesji i ustępować pierwszeństwa wszystkim znajdujących się na drogach głównych, czy ma ona normalne prawa ulicy miejskiej na której obowiązuje zasada prawej ręki? Jeśli tak to należy postawić albo znaki "Ustąp pierwszeństwa", albo "strefa zamieszkania", bądź też inne. Bardzo proszę o uregulowanie ruchu na w/w ulicy
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.