Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (15)

Pokaż

od dłuższego czasu(kilku lat) nie zgrabiane są liście w Zofi Lesie

2019-03-29 11:42:10
zieleń
Ukończone

Szanowny Panie Prezydencie chciałaby w imieniu mieszkańców bloku przy ul. Sidorskiej 32 zasygnalizować problem niezgrabiania liści w parku "Zofii lasek". Z parku korzysta wiele starszych osób jak...

Drzewa zagrażające przewróceniem

2018-10-11 07:20:39
zieleń w pasie drogowym
Ukończone

Na koncu Dokudowskiej przy bramie na lotnisko po lewej stronie suche drzewa.

Dwa suche drzewa zagrażają bezpieczeństwu na ul.Dokudowskiej

2018-10-01 16:23:33
przewrócone drzewo
Ukończone

Witam, Na ulicy Dokudowskiej, po stronie terenu PKP, ale tuż przy ogrodzeniu są dwa suche, duże drzewa. Zagrażają one bezpieczeństwu zarówno dla pieszych jak i samochodów ponieważ za chwilę się...

Porządek z zielenią.

2018-09-07 13:32:06
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Proszę zająć się zielenią która utrudnia dojazdy do posesji od ul. Łukaszyńskiej. Jest to odcinek drogi publicznej a mimo wszystko jest pozostawiony sam sobie. Ul. Na skarpie wymaga interwencji,...

zarośnięta rzeka Krzna

2018-09-14 20:52:04
zieleń
Poza uprawnieniami

Witam, dlaczego miasto nic nie robi w sprawie zarastającej rzeki Krzny?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Komunikat w sprawie wznowienia bazpośredniej obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta Białodlaska od 25 maja 2020