Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (14)

Pokaż

Ulica Spacerowa regularnie zalewana wodą.

2021-02-23 12:45:03
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

Przed wyjazdem z ul. Spacerowej na ul. Warszawską regularnie tworzy się ogromna kałuża, utrudnia przejazd pojazdom (można uszkodzić pojazd), blokuje przejście pieszym. Problem powstał po remoncie ul....

Brak oznakowania poziomego

2020-12-04 15:30:21
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

Brak oznakowania poziomego ( znaczek roweru i pieszych ) wzdłuż rzeki Krzny od Al. Jana Pawła do Al.1000-lecia

Biała Podlaska/Plac Wolności 9

2019-02-15 13:11:36
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

Przy poczcie na placu Wolności 9j stoi stojak na rowery, wygląda ohydnie i szpeci miasto. Jest niefunkcjonalny, rower z trudnością tam się mieści. Czy można go wymienić na ładny i funkcjonalny ?...

Ścieżka rowerowa

2018-08-31 15:23:03
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

W załączniku przesyłam zdjęcie ścieżki rowerowej przy ul. Północnej. Jak wynika ze zdjęcia stan ścieżki pozostawia wiele do życzenia. W dużej części jest zarośnięta i to nie tylko w miejscu...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.