Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (561)

Pokaż

Plac Szkolny Dwór

2023-03-17 11:45:17
uszkodzona infrastruktura
Ukończone

Tragiczny stan nawierzchni przy wjeździe ze Szkolnego Dworu do ul. Moniuszki przy Banku Spółdzielczym. Można zgubić zderzak a prawie każdy samochód szoruje podwoziem o nawierzchnię. Należy ją w tym...

Nieodebrano śmieci (popiołu)

2023-03-16 14:54:05
śmieci
Ukończone

W dniu 15.03 nieodebrano frakcji popiołu. Adres: Biała Podlaska, ul. Stapińskiego 2.

Ubytki w nawierzchni

2023-03-16 10:10:39
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Proszę o naprawę ubytków w nawierzchni na ulicy Jagodowej (2-3 większe i kilka drobnych).

Niedrożne studzienki na moście

2023-03-15 08:43:16
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

Niedrożne studzienki kanalizacyjne na moście Al. Jana Pawła przez co zbiera się woda na moście , chlapani są piesi na chodniku. Pod mostem z jednej ze studzienek prowadzona jest rura źle ułożona...

Zepsuta latarnia uliczna

2023-03-14 12:07:26
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Zepsuta latarnia uliczna

Kolejny dzień brak oświetlenia na ul. Żeromskiego od Ale.Jana Pawła II do ul.Podmiejskiej

2023-03-11 20:53:24
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Kolejny dzień brak oświetlenia, zamontowane latarnie są tak oszczędne, że nawet nie świecą.

Brak świetlenia ulicy Żeromskiego na odcinku od Al.Jana Pawła II do Ronda Bialczanek

2023-03-10 18:36:59
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Ponownie nie działa oświetlenie ulicy Żeromskiego na odcinku od Al.Jana Pawła II do Ronda Bialczanek !!!. Po zgłoszeniu problemu działała co trzecia latarnia. Obecnie 10.03.2023 r. gdy jest ciemno,...

Brak świetlenia ulicy Żeromskiego na odcinku od Al.Jana Pawła II do Ronda Bialczanek

2023-03-10 18:30:21
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Ponownie nie działa oświetlenie ulicy Żeromskiego na odcinku od Al.Jana Pawła II do Ronda Bialczanek !!!. Po zgłoszeniu problemu działała co trzecia latarnia. Obecnie 10.03.2023 r. gdy jest ciemno,...

niedziałające latarnie

2023-03-10 15:41:27
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na ulicy Stacyjnej nie działą latarnie przy posesji nr 6 i 8

Ślisko na ulicy

2023-03-10 08:31:52
odśnieżanie i oczyszczanie dróg
Ukończone

Nie posypana piaskiem ulica Fedorowicz , Tessaro i wszystkie uliczki osiedla. Auta uderzaja w krawężniki nawet na drobnym zakręcie

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.