Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (25)

Pokaż

Dzikie wysypisko

2022-03-22 10:43:58
dzikie wysypisko
Ukończone

Proszę o uprzątnięcie dzikiego wysypiska z zaznaczonego miejsca na mapie. Od Alei 1000-lecia na zachód wzdłuż kanałku

śmieci

2022-03-17 11:04:51
dzikie wysypisko
Ukończone

Proszę o zabranie śmieci, które zostały zebrane w jednym miejscu z pobliskiego niezagospodarowanego terenu miejskiego. Lokalizacja ok 200m od ulicy Żeromskiego, teren między ulicą Józefa Beka i...

Zaśmiecony teren

2022-03-02 11:09:30
dzikie wysypisko
Ukończone

Cała okolica jest strasznie zaśmiecona za budynkiem Janowska 13a

Rynsztok

2021-12-06 11:37:51
dzikie wysypisko
Ukończone

Przy przejściu z Parki Radziwiłła do pawilonu przy ul. Żurawiej nagromadziła się kupa śmieci.

Dzikie wysypisko

2021-09-02 12:34:46
dzikie wysypisko
Ukończone

Dzikie wysypisko przy zejściu na ogródki działkowe. Miejsce kolejny raz zaśmiecone.

Plac Szkolny dwór to rynsztok

2021-08-09 09:28:31
dzikie wysypisko
Ukończone

Plac Szkolny Dwór. Nie trzeba zdjęć ani długiego opisu wystarczy się przejść aby zauważyć jak wygląda ścisłe centrum miasta przy Placu Wolności. Dzikie wysypiska, chaszcze drzew rosnących byle...

Ceglana 23-25, działka gminna, porzucony wór ze śmieciami przy ulicy

2021-02-23 12:40:14
dzikie wysypisko
Ukończone

Na wyżej wskazanej działce generalnie zorganizowane jest dzikie wysypisko śmieci. Od kilku dni przy samej ulicy leży worek ze śmieciami. Nawet- pewnie z ciekawości- ktoś go rozpruł. Widocznie...

Dzikie wysypisko pod mostem na Al. Jana Pawła

2021-01-16 13:42:28
dzikie wysypisko
Ukończone

Dzikie wysypisko

Dzikie wysypisko

2020-12-04 09:02:18
dzikie wysypisko
Ukończone

Dzikie wysypisko przy zejściu na działki idąc od Al. 1000-lecia w stronę kładki na Mickiewicza

Dzikie wysypisko

2020-11-26 11:07:40
dzikie wysypisko
Ukończone

Dzikie wysypisko przy zejściu na działki przy Al. 1000-lecia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.