Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (556)

Pokaż

Kanalizacja deszczowa

2023-06-22 14:20:27
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

Dzień dobry w zgłoszeniu problemu pod linkiem https://bialapodlaska.pl/zglos-problem/zobacz/567 widnieje status Ukończone, chciałbym zapytać co oznacza zakończone skoro nie zauważyłem żeby były...

Owczarek Niemiecki

2023-06-19 11:30:12
bezpańskie zwierzę
Ukończone

Drugi raz widzę tego psa w tej okolicy bez opieki.

Niedziałająca latarnia na ul Grzybowej

2023-06-19 11:18:08
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Dzień dobry, zgłaszam awarię oświetlenia w latarni znajdującej się przy ul Grzybowej 22 i przystanku autobusowym.

Kanalizacja deszczowa

2023-06-17 06:07:42
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Ukończone

Dzień dobry, przed wjazdem na posesję Akademicka 69 po każdym deszczu stoi bardzo duża kałuża, każdy przejeżdżający pojazd powoduje fontannę brudnej wody wraz z błotem, które to ląduje na moim nowo...

Wjazd na parking dziura

2023-06-14 07:39:21
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Witam zgłaszam uszkodzenie drogi na wjezdzie sidorska 101 rozwaliłam sobie tam koło

Brak kierunku na Warszawę

2023-06-13 20:01:09
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Na widocznym znaku brakuje znaku kierunkowego na Warszawę na obwodnicę który znacznie by pomógł przyjezdnym . Wystarczy tylko dokleić nie trzeba nowego znaku .

Ul. Jana Kochanowskiego, słup nr 2,...

2023-06-12 21:54:09
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Ul. Jana Kochanowskiego, słup nr 2, latarnia uliczna zapala się i gaśnie z różną częstotliwością. Proszę o naprawę.

Roslinnosc utrudniajaca wyjazd z posesji.

2023-06-05 15:47:46
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Proszę o skoszenie trawy wzdluz ulicy Francuskiej tj.od ul.Podmiejskiej w stronę obwodnicy.Trawa jest tak wysoka,ze zaslania widocznosc przy wyjezdzie z posesji.Przy ul.Podmiejskiej jest to...

Brak tabliczki z nazwą ulicy Ciasna

2023-05-31 12:38:08
uszkodzona tabliczka z nazwą ulicy
Ukończone

Od strony ul. Janowskiej brak jest widocznej tabliczki z nazwa ulicy Ciasna

pusty słup bez tabliczki z nazwa ulicy

2023-05-31 12:33:50
uszkodzona tabliczka z nazwą ulicy
Ukończone

Pusty słup bez tabliczki z nazwą ulicy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.