Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (12)

Pokaż

KOŁŁĄTAJA

2022-07-07 15:43:53
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
W realizacji

Ulica Kołłątaja ma nawierzchnię z trylinki. po kilku ostatnich zimach jej stan jest straszny - dziury jak w serze szwajcarskim, szczególnie koło skrzyżowania z ulica Glinki. Problemy maja nawet...

Brak aswaltu, jedyna droga piaszczysta na osiedlu, ul.Borowa

2022-09-04 23:12:08
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

Prosze o wylanie aswaltu lub utwardzenie drogi w formie uproszczonej na ulicy Borowej w Bialej Podlaskiej. Jest to jedyna droga piaszczysta na osiedlu Słonecznie Wzgórze. Droga jest uczęszczana przez...

Zjazd z Jana Pawła do śćieżki rowerowej

2022-07-19 12:10:47
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

Potrzebny jest zjazd z Jana Pawła po stronie płd.-wschodniej mostu do ścieżki rowerowej wzdłuż Krzny. Jadąc rowerem Jana Pawła nie ma możliwości sensownego zjazdu bądź zejścia nad rzekę ....

Czyste ścieżki rowerowe

2022-02-14 13:45:51
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

Dzień dobry. Powoli zbliżamy się do sezonu rowerowego. W imieniu rowerzystów, rolkowców, pieszych zwracam się z prośbą o podjęcie w najbliższym czasie marzec-kwiecień w zakresie oczyszczenia ścieżek...

Kładka nad rzeką ul. Mickiewicza

2021-10-18 18:30:26
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

Kostki ażurowe u podstawy kładki pływają sobie w rzece. Po prostu konstrukcja rozpadła się u podstawy. Jeśli jeszcze ta inwestycja jest na gwarancji powinna być naprawiona. Póki to co jeszcze jest...

Brak krawężników

2021-07-12 12:51:09
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

Brak krawężników na odcinku ścieżki rowerowej pomiędzy ulicą Brzeską a Kąpielową, mimo że w projekcie jest inaczej. Brak również oświetlenia LED.

przycięcie gałęzi

2021-07-05 08:07:07
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

Bardzo proszę o przycięcie gałęzi w drzewie rosnącym na końcowej części działki PSSE przy ul. Warszawskiej. Gałęzie utrudniają swobodny przejazd rowerzystów.

Brak utrzymania ścieżek rowerowych Sidorski Sielczyk

2021-05-29 11:15:58
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

W okolicach Sidorek oraz Sielczyka na ścieżce rowerowej zalega piach oraz kamienie które zagrażają bezpieczeństwu rowerzystów czy też rolkarzy. Zwłaszcza można to zaobserwować przy wjazdach do...

Ulica Spacerowa regularnie zalewana wodą.

2021-02-23 12:45:03
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

Przed wyjazdem z ul. Spacerowej na ul. Warszawską regularnie tworzy się ogromna kałuża, utrudnia przejazd pojazdom (można uszkodzić pojazd), blokuje przejście pieszym. Problem powstał po remoncie ul....

Brak oznakowania poziomego

2020-12-04 15:30:21
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

Brak oznakowania poziomego ( znaczek roweru i pieszych ) wzdłuż rzeki Krzny od Al. Jana Pawła do Al.1000-lecia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.