Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (556)

Pokaż

Prośba o odśnieżenie ulicy Krętej 13-12-2022

2022-12-13 10:23:33
odśnieżanie
Ukończone

Uprzejmie proszę o odśnieżenie całej ul. Krętej w Białej Podlaskiej oraz udrożnienie wjazdu na tą ulicę od strony Witoroskiej i Stodolnej.

Prośba o odśnieżenie ulicy Krętej 13-12-2022

2022-12-13 10:20:54
odśnieżanie
Ukończone

Uprzejmie proszę o odśnieżenie całej ul. Krętej w Białej Podlaskiej oraz udrożnienie wjazdu na tą ulicę od strony Witoroskiej i Stodolnej.

Czujnik powietrza na ul. Jastrzębiej

2022-12-11 13:57:33
uszkodzona infrastruktura
Ukończone

Nie działa czujnik jakości powietrza na ul. Jastrzębiej. Np. w tej chwili wszystkie pozostałe podają temperaturę powietrza -4 (st. Celsjusza), zaś na Jastrzębiej jest +2 (st. Celsjusza), co jest...

Niedziałająca lampa

2022-11-09 15:21:11
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Od dawna nie działa lampa oświetlenia ulicznego umiejscowiona na słupie 3/77. Proszę o naprawę.

Źle działająca latarnia uliczna

2022-11-04 21:17:18
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Ul. Jana Kochanowskiego, słup nr 2, latarnia uliczna zapala się i gaśnie z różną częstotliwością, po czym żarzy się jedynie lekko pomarańczowo / czerwonym światłem

Nieczytelny znak

2022-10-24 12:03:06
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

We wskazanym miejscu stoi od dawna nieczytelny znak z kierunkami miejscowości Nie widać po prostu numeru drogi. Proszę sprawdzić czy stary znak który w sumie nadaje się do odczytu nie jest już czas...

Przejście dla pieszych skrzyżowanie Podmiejska z Fieldorfa-uszkodzony znak

2022-10-24 11:53:40
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

We wskazanym miejscu jest przekrzywiony znak przed przejściem dla pieszych

Uszkodzona jezdnia

2022-10-21 14:20:59
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Znaczne ubytki nawierzchni w kilku miejscach na ul. Granicznej.

nie działająca latarnia uliczna

2022-10-10 18:44:28
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

migająca i przygasająca lampa oświetlenia ulicznego

Ulica Kołłątaja

2022-09-26 11:28:58
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Tragiczny stan trylinki, którą wyłożona jest ''jezdnia'', szczególnie od ulicy Glinki na odcinku ok. 50 m. Zagrożenie uszkodzenia zawieszenia samochodów, groźba urazów rowerzystów i pieszych. Dziury,...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.