Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (482)

Pokaż

Brak oznakowania drogowego

2022-09-23 11:23:49
inne
Ukończone

Zwracam się z prośbą o przeprowadzenie badań mających na celu ustalenie zasadności postawienia znaku d-42 ,,obszar zabudowany" lub znaku B-33 ,,ograniczenie prędkości" . oraz na o przeprowadzenie...

Moniuszki oznakowanie pionowe

2022-09-22 13:58:16
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Wzdłuż ul. Moniuszki co raz ktoś odwraca znaki drogowe w przeciwnym kierunku( zakaz parkowania, ulica jednokierunkowa) . Proszę przestawić znaki w kierunku jazdy.

Plac Szkolny Dwór

2022-09-22 13:54:07
uszkodzona infrastruktura drogowa
Ukończone

Tragiczny stan nawierzchni przy wjeździe ze Szkolnego Dworu do ul. Moniuszki przy Bank Spółdzielczym. Można zgubić zderzak a prawie każdy samochód szoruje podwoziem o nawierzchnię. Należy ją w tym...

Skrzyżowanie ulic Roweckiego i Lelewela :(

2022-09-18 18:36:16
uszkodzona infrastruktura drogowa
Ukończone

Skrzyżowanie ulic Roweckiego i Lelewela . po budowie ścieżki i parkingów do przyszłego kąpieliska droga została rozjeżdżona, ziemia zruszona, po opadach deszczu jest nie przejezdna. potrzeba...

Źle działająca latarnia

2022-09-18 16:43:51
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Latarnia uliczna przy adresie Brzechwy 5 stale zapala się i gaśnie, świeci bardzo krótko, nie tak jak pozostałe latarnie.

Parkingowy dołek

2022-09-15 09:48:49
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Parking miejski przy ulicy Terebelskiej 49a. Dołek w kostce, który powiększa się. Mimo znajdującej się obok studzienki, woda zbiera się w dołku i jest rozchlapywana na zaparkowane samochody. Zimą...

Regularnie łamiące się gałęzie

2022-09-13 11:51:33
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Na terenie zawiadywanym przez Jeronimo Martins Polska rosnące topole regularnie zagrażają bezpieczeństwu osób przechodzących i przejeżdżających chodnikiem oraz pojazdów poruszających się po jezdni....

Brak aswaltu, jedyna droga piaszczysta na osiedlu, ul.Borowa

2022-09-04 23:12:08
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

Prosze o wylanie aswaltu lub utwardzenie drogi w formie uproszczonej na ulicy Borowej w Bialej Podlaskiej. Jest to jedyna droga piaszczysta na osiedlu Słonecznie Wzgórze. Droga jest uczęszczana przez...

Nieświecąca latarnia 45/3/V

2022-08-31 14:37:59
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Latarnia 45/3/V na skrzyżowaniu ulic Opieńkowej i Borowikowej nie świeci od kilku miesięcy.

Most Al. Jana Pawła Brak odblasków na barierce.

2022-08-29 10:59:21
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Na moście na rzece Krznie przy AL. Jana Pawła brakuje odblaskowych świateł. Są one powybijane jakiś czas temu. Most został oddany wraz z tymi odblaskami teraz ich brak. Prosze o uzupełnienie gdyż...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców