Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (4)

Pokaż

Pan sobie spożywał piwko

2021-09-17 21:14:59
spożywanie alkoholu w miejscu publicznym
W realizacji

Osoba spożywająca alkohol lecz ta nie ingerowała w moje działania proekologiczne oczyszczania rzeki i jej okolic ,zdarzenie około 7:40-7:50 rano

Dwaj menele dziś rano walący wóde z gwinta

2021-09-17 20:01:16
spożywanie alkoholu w miejscu publicznym
W realizacji

żeby w Polsce w roku 2021 ,jacyś dwaj menele walili sobie wóde z gwinta pod mostem a telefon na straż miejską 986 był zajęty cały czas to wstyd ,co miałem zrobić gdy zaczeli mnie gonić może dostanę...

Melina

2020-01-28 11:24:01
spożywanie alkoholu w miejscu publicznym
Ukończone

Pod mostem regularnie odbywają się popijawy miejscowych żuli ,dołączone zdjęcie przedstawia wystawę pozostawionych śmieci przez nich ... co godzinę powinna pojawiać się tam straż miejska aby zapewnić...

Osoby pod wpływem alkoholu

2019-05-14 22:28:27
spożywanie alkoholu w miejscu publicznym
Ukończone

Osoby te zaczepiają przypadkowe osoby najczęściej żebrząc na alkohol ,piją alkohol pod mostem a brak jest patroli pod mostami gdzie czują się bezpiecznie a zwykły obywatel nie może się tak czuć ,są...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.