Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (7)

Pokaż

ulica Francuska zadymiona z posesji 87/89

2020-03-18 14:40:53
palenie śmieci
Ukończone

Tak wyglądała dzisiaj 18 marca 2020 ulica Francuska w okolicach sklepu spożywczego.Prosimy o pomoc, bo to jest codzienność, mimo, że trudno w tym roku mówić o ostrej zimie.... Strach wyjść z domu!...

ul. Francuska 87, oraz 98.

2020-03-18 14:31:09
palenie śmieci
Ukończone

Tak w dniu 18 marca 2020r.od godz.7 do 9 tej. wyglądała ulica Francuska zadymiona z posesji 87, oraz 89. Nagminnie, już od kilku lat spalane są tam śmieci , a woń palonego plastiku nie pozwala wyjść...

palenie smieci

2019-10-19 15:15:21
palenie śmieci
Ukończone

ogrody działkowe trują nagminne spalanie smieci , na ul Rzecznej smród i dym , zerowa reakcja SM , dlaczego ogody nie sa objęte ustawą smieciową , a tyle się mówiło i mówi o czystym powietrzu ...

dzisiejsze popoludnie

2018-09-17 18:56:14
palenie śmieci
Ukończone

ręce opadaja dymy ida na budynek dzielnej i spracowanej SM tak wygląda pózne popłudnie na ul Rzecznej czyli nieudolnosc władz miasta warto brac przyklad z miasta Chełm

palenie smieci

2018-09-12 17:48:14
palenie śmieci
Ukończone

już raz zglaszałem problem palenia smieci na pobliskich działkach przy ul Rzeczne bylo dwa dni spokoju znowu nieznosny smór i dymy , Problem jest dla mnie prosty do załatwienia dla urzędu widac...

palenie smieci

2018-09-03 19:40:37
palenie śmieci
Ukończone

juz kolejny rok jestesmy truci na ul Rzecznej rozpoczeło sie jesienne palenie smieci , okropne zadymienie smród w domu , nie przeszkadza to pobliskiej SM czy tak ma byc czy działki nie podlegaja...

palenie oponami w piecu

2020-02-05 20:10:27
palenie śmieci
Odmowa

05-02-2020 godz przed 20,00 ewidentnie ktoś w okolicy J. Pawła/ Średnia pali oponami w piecu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.