Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (3)

Pokaż

Brak tabliczki z nazwą ulicy Ciasna

2023-05-31 12:38:08
uszkodzona tabliczka z nazwą ulicy
Ukończone

Od strony ul. Janowskiej brak jest widocznej tabliczki z nazwa ulicy Ciasna

pusty słup bez tabliczki z nazwa ulicy

2023-05-31 12:33:50
uszkodzona tabliczka z nazwą ulicy
Ukończone

Pusty słup bez tabliczki z nazwą ulicy

Bez tytułu

2022-02-22 22:52:49
uszkodzona tabliczka z nazwą ulicy
Ukończone

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.