Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (572)

Pokaż

Parkowa 6

2023-02-13 07:57:36
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

urwany klosz w latarni, wisi na kablu

Dziury na jezdni

2023-02-10 20:04:45
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Od dłuższego czasu na mojej ulicy były dziury,ucieszyłam się jak w końcu zobaczyłam robotników łatajacych te dziury.Niestety nie miną może miasiąc jak "naprawione"wyrwy powróciły do stanu...

Latarnie uliczne

2023-02-10 01:24:56
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Już od dłuższego czasu nie świecą dwie latarnie na ulicy Niemcewicza

Agresywne psy atakują ludzi i zwierzęta

2023-02-09 12:39:50
bezpańskie zwierzę
Ukończone

5 agresywnych psów biega po ulicy . Są agr3sywne w stosunku do ludzi , szczekają na nich . Wbiegaja na posesję innych ludzi i atakują zwierzęta. Psy są prawdopodobnie niedokarmiane i właściciel się...

Agresywne psy atakują ludzi i zwierzęta

2023-02-09 10:51:14
zwierzęta
Ukończone

5 agresywnych psów biega samowolnie po ulicy, wchodzą ludziom na podwórka, szczekają na ludzi i atakują inne zwierzęta. Właściciele nic sobie z tego nie robią, jeszcze czasem specjalnie zostawiaja...

Od trzech dnie nie działa oświetlenie ulicy Żeromskiego od skrzyżowania z Al.Jana Pawła II do Tonda Bialczanek.

2023-02-09 10:45:12
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Od trzech dnie nie działa oświetlenie ulicy Żeromskiego od skrzyżowania z Al.Jana Pawła II do Tonda Bialczanek.

Nie świeca latarnie wzdłuż DDR

2023-02-06 21:01:39
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Od dwóch tygodni nie świecie sie oświetlenie wzdłuż ścieżki dla rowerów przy Krznie koło Jana Pawła. Chyba nikt nie zauważył

Ubytek nawierzchni

2023-02-05 19:28:28
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Na wyżej wskazanym rondzie w miejscu wskazanym przez pinezkę (wylot ul. Łomaskiej od strony torów) jest głęboki ubytek w jedni mocno dający się we znaki zawieszeniu.

Uszkodzona nawieżchnia drogi

2023-01-27 08:56:23
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Powstały duże doły, wyrwy w gruntowo-szutrowej nawierzchni drogi.

Nie działa oświetlenie uliczne

2023-01-27 08:43:11
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Lampa na słupie nie działa, również dwie kolejne lampy nie działają w stronę numeru 52

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.