Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (385)

Pokaż

zapadnęta jezdnia

2021-12-12 19:21:19
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Proszę o naprawę zapadniętej jezdni i kilku ubytków na ul. Górnej w okolicach posesji 56-58 zapadnięcie jezdni i ubytki nawierzchni ,wystające gałęzie na pas drogowy i w okolicy posesji 73 i 76...

Rynsztok

2021-12-06 11:37:51
dzikie wysypisko
Ukończone

Przy przejściu z Parki Radziwiłła do pawilonu przy ul. Żurawiej nagromadziła się kupa śmieci.

Awaria oświetlenia przy ulicy Kochanowskiego

2021-11-29 17:23:44
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Awaria lampa numer 4 przy ulicy Kochanowskiego proszę o rozwiązanie problemu.

Ciemna ulica Fedorowicz

2021-11-28 17:36:56
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na ulicy Aliny Fedorowicz nie działa oświetlenie uliczne. Stwarza to wiele niebezpieczeństw. Pierwszym z nich jest przejście dla pieszych przy bloku nr 17, które jest nie oświetlone powoduje...

Sikorskiego

2021-11-23 18:22:46
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Oświetlenie dalej nie działa!

Reklamy reklamy....

2021-11-22 10:39:16
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Wybrałem jeden spośród setek przykładów reklam w naszym mieście. Poszarpane stare reklamy wiszace na różnych płotach i ogólnie gdzie się da tzw. "wolna amerykanka" Czy w tym mieście ktoś zajmuje...

nie świeci latarnia

2021-11-19 18:21:26
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Nie świeci od tygodnia latarnia Ul. Ludowa naprzeciwko nr 19

Zniszczona nawierzchnia

2021-11-18 19:50:59
drogi
Ukończone

Agonalny stan nawierzchni drogi od skrzyżowania z ul. Stacyjną do skrzydeł lotniska, my mieszkańcy osiedla cierpliwie znosiliśmy natężenie ruchu przez objazdy spowodowane budową wiaduktu, ale teraz...

Zniszczona nawierzchnia

2021-11-18 19:50:28
drogi
Ukończone

Agonalny stan nawierzchni drogi od skrzyżowania z ul. Stacyjną do skrzydeł lotniska, my mieszkańcy osiedla cierpliwie znosiliśmy natężenie ruchu przez objazdy spowodowane budową wiaduktu, ale teraz...

Zastąpienie chodnika dla pieszych ścieżką rowerową?

2021-11-16 22:57:54
drogi
Ukończone

Chodnik wzdłuż ulicy Brzeskiej, za bazarem, od przystanku komunikacji miejskiej do rogatek miasta został oznakowany jako ścieżka rowerowa. Co mają zrobić osoby piesze?

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.