Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (14)

Pokaż

ul. Sidorska 155

2024-03-19 13:51:40
chore lub ranne zwierzę
Ukończone

Pies sparaliżowany, wlekący za sobą tylne łapy, proszę o pomoc, w razie pytań proszę o kontakt.

notorycznie wybiegający pies z Sarniej 6

2024-01-27 22:41:17
bezpańskie zwierzę
Ukończone

duzy, czarny pies notorycznie wybiega z posesji Sarnia 6. moje dziecko przez tego psa boi się samo wracac ze szkoly.

Przjechany pies

2023-07-31 05:55:00
martwe zwierzę
Ukończone

Pod tunelem leży przjechany pies

Owczarek Niemiecki

2023-06-19 11:30:12
bezpańskie zwierzę
Ukończone

Drugi raz widzę tego psa w tej okolicy bez opieki.

Agresywne psy atakują ludzi i zwierzęta

2023-02-09 12:39:50
bezpańskie zwierzę
Ukończone

5 agresywnych psów biega po ulicy . Są agr3sywne w stosunku do ludzi , szczekają na nich . Wbiegaja na posesję innych ludzi i atakują zwierzęta. Psy są prawdopodobnie niedokarmiane i właściciel się...

Agresywne psy atakują ludzi i zwierzęta

2023-02-09 10:51:14
zwierzęta
Ukończone

5 agresywnych psów biega samowolnie po ulicy, wchodzą ludziom na podwórka, szczekają na ludzi i atakują inne zwierzęta. Właściciele nic sobie z tego nie robią, jeszcze czasem specjalnie zostawiaja...

Bezpański pies

2022-06-03 12:01:33
bezpańskie zwierzę
Ukończone

Od poniedziałku w okolicy ulic: Czerwińskiego/Długosza/Tańskiego/Witoszyńskiego błąka się pies. Pies był zgłaszany do straży miejskiej oraz schroniska jednak pies nadal nie trafił do...

Bezpański pies

2022-06-03 11:26:08
bezpańskie zwierzę
Ukończone

Od poniedziałku w okolicy ulic: Czerwińskiego/Długosza/Tańskiego/Witoszyńskiego błąka się pies. Pies był zgłaszany do straży miejskiej oraz schroniska jednak pies nadal nie trafił do...

notorycznie wypuszczany pies z posesji bez nadzoru

2022-05-26 08:53:32
bezpańskie zwierzę
Ukończone

biały, mały pies w typie rasy maltańczyk notorycznie jest wypuszczany bez nadzoru z posesji ul. Borowikowa nr 32-34 ( dom bez ogrodzenia ). w/w pies jest agresywny w stosunku do małych dzieci, które...

Biedny głodny kotek próbujący jeść liść, bez obroży bezpański

2022-02-18 07:06:06
bezpańskie zwierzę
Ukończone

Witam zauważyłem przykry widok przy świeżo przygotowanym pod jakieś zagospodarowanie teren przebywa kotek. Kiedy bywałem tu nie raz poprzednimi razy kiedy jeszcze były zarośla, jakieś budki z drewna...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców