Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (367)

Pokaż

Zniszczone nowe nasadzenia

2021-03-17 10:53:30
przewrócone drzewo
Ukończone

Zniszczono nowe młode drzewa wzdłuż Al. Armii Krajowej

Uszkodzone stojaki na rowery ul. Ciasna

2021-03-16 10:28:11
uszkodzona infrastruktura drogowa
Ukończone

Kolejny raz na ul. Ciasnej uszkodzone są stojaki na rowery przez nieprawidłowo parkujące tam samochody o każdej porze dnia.

Nie działa oświetlenie drogowe

2021-03-15 07:30:08
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Po raz kolejny zgłaszam nie działające oświetlenie na obwodnicy od ul. Sitnickiej w stronę ul Terebelskiej, jest tam bardzo ciemno i niebezpiecznie zwłaszcza na przejściu dla pieszych. Zgłaszałam to...

Niedziałające oświetlenie uliczne

2021-03-13 14:52:21
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Niedziałające oświetlenie uliczne przy zabudowaniach przy ul. Łomaskiej nr 131 i 152.

Nie działa oświetlenie drogowe

2021-03-12 07:01:06
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Oświetlenie obwodnicy na odcinku od ul. Sitnickiej w stronę ul. Terebelskiej nie działa zupełnie, jest bardzo nie bezpiecznie na przejściu dla pieszych.

Podmycie kładki ul. Kąpielowa

2021-03-08 22:14:27
uszkodzona infrastruktura drogowa
Ukończone

Wysoka woda podmyła podbudowę kładki dla pieszych/rowerów na ul. Kąpielowej

ul. SITNICKA/OBWODNICA MIASTA

2021-03-04 09:17:12
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

ZGŁASZAM NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE NA UL.SITNICKIEJ WRAZ Z OBWODNICĄ, NA DRODZE DOJAZDOWEJ JEST CIEMNO, NIE ŚWIECĄ SŁUPY I STRACH JEST CHODZIĆ Z PSEM NA SPACER. NA OBWODNICY DUŻO SŁUPÓW NIE ŚWIECI....

Zator przez sygnalizację

2021-03-03 22:32:26
niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończone

Przez długo działającą sygnalizację świetlną która to jest wyłączana dopiero po godzinie 22:00 na skrzyżowaniu ulic Al. Jana Pawła i Narutowicza tworzą się niepotrzebne zatory na tym skrzyżowaniu....

Nie działa oświetlenie na drodze dojazdowej

2021-03-03 20:51:37
niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończone

Nie działa oświetlenie na drodze dojazdowej na wysokości ul. Sitnickiej jest to niebezpieczne podczas jazdy na rowerach i rolkach.

zapadnięcie się kostki brukowej w chodniku

2021-03-02 15:00:40
problemy osób niepełnosprawnych związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

W chodniku na wysokości posesji położonej przy ul. 34 Pułku Piechoty nr 31, powstało niebezpieczne wgłębienie które może narazić przechodniów na upadek i ewentualne urazy cielesne szczególnie osób...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców