Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (21)

Pokaż

Zaśmiecony teren

2022-02-11 15:12:25
sprzątanie jezdni i chodników
W realizacji

W szczycie budynku przy ul. Sidorskiej 1 od strony CH SAS jest zanieczyszczony teren należący do Gminy Miejskiej. Porozrzucane śmieci, składowane są śmieci wielkogabarytowe

Piach po zimie i sól przy krawężnikach

2022-03-22 10:48:08
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Po zimie przy większości głównych ulic przy krawężnikach w mieście zalega sól i piach. Już chyba pogoda i sezon na uprzątnięcie tego

Reklamy reklamy....

2021-11-22 10:39:16
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Wybrałem jeden spośród setek przykładów reklam w naszym mieście. Poszarpane stare reklamy wiszace na różnych płotach i ogólnie gdzie się da tzw. "wolna amerykanka" Czy w tym mieście ktoś zajmuje...

Rynsztok na Fieldorfa

2021-09-14 09:36:48
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Na ul. Fieldorfa na północ od Armii Krajowej zalegają duże ilości piasku nawiezionego przez samochody z nieutwardzonej dalszej części drogi. Piasek zapchał studzienki ściekowe przez co woda nie może...

Rozbite szkło, metalowe elementy i brudno Pileckiego 32

2021-05-11 12:12:38
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Rozbite szkło, metalowe elementy i brudno Pileckiego 32 na ulicy z kostki brukowej. Nie jest ona sprzątana. Leży szkło i inne śmieci.

Dziadopraking na trawniku

2021-04-25 13:05:07
sprzątanie jezdni i chodników
Ukończone

Chyba czas zacząć myśleć w Białej wzorem innych miast słupki które ograniczają parkowanie gdzie popadnie i gdzie wolne. Tak dla przykładu wygląda na ul. Brzeskiej pas zieleni

Proszę odśnieżenie chodnika przy Alei Solidarności

2021-02-11 09:37:44
odśnieżanie
Ukończone

Witam, od przynajmniej 2 tygodni jest nieodśnieżony chodnik przy Aleii Solidarności. Ciężko jest dochodzić do przystanków autobusowych. Głównie chodzi o chodnik przy przystanku w stronę miasta a nie...

Prosze o odśniezenie całej ul,Reja

2021-02-09 23:17:59
odśnieżanie i oczyszczanie dróg
Ukończone

Prosze o odśniezenie całej ul,Reja , nie można przejechać samochody zakopują się a piesi na chodniku uciekają przed slizgającymi się pojazdami ..Tragedia wisi na włosku

parking i ulica

2021-02-09 17:53:45
odśnieżanie
Ukończone

proszę o odśnieżenie ul.Reja od ul.Kościuszki do śmietnika przy ulicy Reja 6 łącznie z parkingiem

Józefa Beka 25

2021-02-09 13:25:18
odśnieżanie
Ukończone

Prosze o odśniezenie całej ulicy Józefa Beka.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców