Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (6)

Pokaż

Sidorska

2022-02-01 09:43:43
niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończone

Dzień dobry, chciałam zglosić iż latarnia na ulicy Sidorskiej 149 ( z gniazdem bociana ) oraz jedna wczesniej w strone Białej, ciągle miga włacza sie i wyłącza, chcile sie pali pozniej znów...

Sygnalizacja Al. Jana Pawła Narutowicza

2021-12-31 10:05:51
niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończone

Kolejny raz zwracamy się z prośbą poprzez UM do ZGL o wyłączenie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu tych ulic. W godzinach wieczornych po 19:00 sygnalizacja powoduje zator w tej okolicy. Jezdzę...

Zator przez sygnalizację

2021-03-03 22:32:26
niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończone

Przez długo działającą sygnalizację świetlną która to jest wyłączana dopiero po godzinie 22:00 na skrzyżowaniu ulic Al. Jana Pawła i Narutowicza tworzą się niepotrzebne zatory na tym skrzyżowaniu....

Nie działa oświetlenie na drodze dojazdowej

2021-03-03 20:51:37
niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończone

Nie działa oświetlenie na drodze dojazdowej na wysokości ul. Sitnickiej jest to niebezpieczne podczas jazdy na rowerach i rolkach.

Nie działające oświetlenie drogowe

2021-01-14 09:10:56
niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończone

Od ponad 14 dni nic nie zostało zrobione w kwestii nie działającego oświetlenia ul Al. Solidarności w miejscowości Sielczyk.

Latarnie przy alejach 1000-lecia

2021-01-07 19:24:45
niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończone

Przy moście na AL. 1000-lecia kilka latarni jest zabezpieczonych taśmą ostrzegawczą i wystają z niej kable

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.