Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (281)

Pokaż

brak pokrywy od studni

2021-02-28 12:28:01
inne
Ukończone

Na ulicy Winiarskiej na nieużytkowanej nieogrodzonej posesji obok dużego zielonego domu ( prawdopodobny adres działki ul. Winiarska 22a jest studnia na której nie ma górnej pokrywy. Zagraża to...

Totalne bajoro na ul. Ceglanej przy sklepie (Ceglana 15)

2021-02-26 13:07:41
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Tradycyjnie, jak co roku, odkąd powstał w tym miejscu sklep, w porze roztopów, nie sposób przejść suchą stopą ulicy na wysokości numeru 15. Ściekająca z wyżej położonej, asfaltowej "schetynówki",...

ul Łomaska

2021-02-24 18:35:22
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Czy zainteresujecie się stanem nawierzchni od ul Stacyjnej do Łomaskiej w kierunku edwoodu , dziura dziurę pogania jak uszkodzę auto od razu wytoczę proces miastu bez żadnych ugód. Mieszkańcy widzą...

Ulica Spacerowa regularnie zalewana wodą.

2021-02-23 12:45:03
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

Przed wyjazdem z ul. Spacerowej na ul. Warszawską regularnie tworzy się ogromna kałuża, utrudnia przejazd pojazdom (można uszkodzić pojazd), blokuje przejście pieszym. Problem powstał po remoncie ul....

Ceglana 23-25, działka gminna, porzucony wór ze śmieciami przy ulicy

2021-02-23 12:40:14
dzikie wysypisko
Ukończone

Na wyżej wskazanej działce generalnie zorganizowane jest dzikie wysypisko śmieci. Od kilku dni przy samej ulicy leży worek ze śmieciami. Nawet- pewnie z ciekawości- ktoś go rozpruł. Widocznie...

Sidorska

2021-02-22 16:45:23
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Dzień dobry, na wysokości naszej posesji Sidorska 162, znajduje się ogromna wyrwa w jezdni. Ogólnie odcinek od ronda ulicy Sidorskiej po stronie domow parzystych posiada ogromna ilość bardzo...

Proszę odśnieżenie chodnika przy Alei Solidarności

2021-02-11 09:37:44
odśnieżanie
Ukończone

Witam, od przynajmniej 2 tygodni jest nieodśnieżony chodnik przy Aleii Solidarności. Ciężko jest dochodzić do przystanków autobusowych. Głównie chodzi o chodnik przy przystanku w stronę miasta a nie...

Prosze o odśniezenie całej ul,Reja

2021-02-09 23:17:59
odśnieżanie i oczyszczanie dróg
Ukończone

Prosze o odśniezenie całej ul,Reja , nie można przejechać samochody zakopują się a piesi na chodniku uciekają przed slizgającymi się pojazdami ..Tragedia wisi na włosku

parking i ulica

2021-02-09 17:53:45
odśnieżanie
Ukończone

proszę o odśnieżenie ul.Reja od ul.Kościuszki do śmietnika przy ulicy Reja 6 łącznie z parkingiem

Józefa Beka 25

2021-02-09 13:25:18
odśnieżanie
Ukończone

Prosze o odśniezenie całej ulicy Józefa Beka.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.