Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (517)

Pokaż

Nie działa oświetlenie uliczne

2023-01-27 08:43:11
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Lampa na słupie nie działa, również dwie kolejne lampy nie działają w stronę numeru 52

Wyrównanie i utwardzenie drogi na ulicy Fieldorfa po stronie szeregowców

2023-01-26 17:52:36
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Ulica Fieldorfa po stronie szeregowców wymaga gruntownego remontu, a na chwilę obecną co najmniej niezwłocznego wyrównania i utwardzenia. Aktualnie na drodze jest masa głębokich dołów, których nie da...

Nowa ścieżka wzdłuż rynsztoku

2023-01-17 10:47:15
dzikie wysypisko
Ukończone

Jazda po nowej ścieżce rowerowej wzdłuż " rur " za ulica Kąpielową na wschód to jazda przez wysypisko śmieci. Wszędzie butelki , rozrzucony gruz oraz mnóstwo śmieci. Skoro już zachęca się mieszkańców...

Zapadnięcie chodnika po robotach ziemnych

2023-01-14 10:37:14
uszkodzony chodnik
Ukończone

Zapadnięcie chodnika po robotach ziemnych telekomunikacyjnych.

Nie działa latarnia

2023-01-13 11:47:46
niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończone

Przy ulicy Sworskiej 8 nie działa latarnia uliczna . Pomimo zgłoszeń nie została nadal naprawiona przez 3 tygodnie

Migające latarnie

2023-01-02 20:44:28
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Dwie latarnie od strony parku na przeciwko bloku nr 3 przy ulicy Parkowej migają od dłuższego czasu. Druga lub trzecia latarnia od ulicy Jana Pawła II.

c. d. Obwodnica Południowa Miasta

2023-01-02 11:35:49
inne
Ukończone

W imieniu mieszkańców ulicy Zielona i Stodolna zwracamy się ponownie z prośbą o interwencję władz miasta w sprawie zamontowania progów zwalniających na ulicy Zielonej. Informujemy , iż ustawione...

Kolejna prośba o odśnieżenie ul. Krętej w Białej Podlaskiej

2022-12-18 09:50:30
odśnieżanie
Ukończone

Po raz kolejny uprzejmie proszę o odśnieżenie całej ul. Krętej w Białej Podlaskiej. Ulicą tą chodzą dzieci do szkoły Nr 3. Ulica jest wąska i przy jeżdżących nią samochodach i pieszych niewiele...

Mam pytanie kiedy odśnieżanie jest...

2022-12-17 16:35:52
odśnieżanie
Ukończone

Mam pytanie kiedy odśnieżanie jest zaplanowane na ul.Lotniczej, ludzie muszą dojeżdżający do pracy,a jest...

Okrezna

2022-12-16 20:04:36
odśnieżanie
Ukończone

Ulica Okrężna nie odśnieżona 16 grudnia 2022 r od rana.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.