Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (20)

Pokaż

Obwodnica południowa miasta

2021-10-14 18:48:25
inne
Ukończone

Sprawa : przebudowa osiedlowej ulicy Zielonej Stwierdzamy , iż zmiany wprowadzone tuż przed rozpoczęciem przebudowy ww. ulicy, niestety nie polepszą warunków życia mieszkańców . Zgodnie z...

Informacja dla wszystkich mieszkańców o sposobie załatwienie problemu

2021-10-14 11:12:08
inne
Ukończone

Zgodnie z regulaminem aplikacji "Zgłoś problem", administrator rozpatrzy zgłoszenie w ciągu 10 dni od jego otrzymania, po czym powiadomi zgłaszającego o wyniku rozpatrzenia zgłoszenia na adres e-mail...

Brak oświetlenia

2021-09-29 22:34:19
inne
Ukończone

Witam serdecznie chciałbym zwrócić uwagę na problem braku jakiegokolwiek oświetlenia przy ulicy Olszowej. Nasze dzieci wracając ze szkół poprostu boją się czy nie można postawić kilka latarni? Po...

Toaleta publiczna w centrum

2021-09-02 13:28:01
inne
Ukończone

Brakuje toalety publicznej w centrum miasta, która mogłaby być dostępna dla wszystkich mieszkańców.

Nieuregulowany znakami odcinek drogi

2021-09-02 13:24:56
inne
Ukończone

Na odcinku drogi pomiędzy ulicą Moniuszki a Placem Szkolny Dwór znajduje się nieuregulowany znakami odcinek drogi (brak zakazu parkowania lub zatrzymywania się). Od długiego czasu na ww. odcinku...

Obwodnica południowa miasta

2021-08-23 14:44:38
inne
Ukończone

W imieniu mieszkańców ulicy zielonej proszę o informację : czy i kiedy będzie przebudowana osiedlowa ulica zielona ? Obecnie jest wysokie natężenie ruchu na ww. ulicy , co powoduje utrudnienia i...

nieskoszony teren

2021-05-24 10:40:59
inne
Ukończone

bardzo proszę o skoszenie terenu należącego do gminy miejskiej Biała Podlaska. Jest wysyp kleszczy, w tym miejscu chodzą rodziny z małymi dzieci a moje psy miały już kilka kleszczy w tym roku, pomimo...

brak pokrywy od studni

2021-02-28 12:28:01
inne
Ukończone

Na ulicy Winiarskiej na nieużytkowanej nieogrodzonej posesji obok dużego zielonego domu ( prawdopodobny adres działki ul. Winiarska 22a jest studnia na której nie ma górnej pokrywy. Zagraża to...

Nieskoszone zarośla

2020-07-01 19:48:26
inne
Ukończone

bardzo proszę o wykoszenie w całości terenu należącego do miasta znajdującego się na osiedlu domów. trawa została skoszona tylko wzdłuż drogi. Osiedle zamieszkują rodziny z małymi dziećmi, które...

A co tam zakaz postoju

2020-01-14 21:24:38
inne
Ukończone

Witam, proszę o interwencję na ulicy Zygmunta Augusta na wysokości szkoły nr 9. Stoi tam znak B-35 zakaz postoju z dopiskiem " ponad 30 min." Niestety bardzo duża część kierowców ignoruje ten znak...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.