Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (556)

Pokaż

Niedziałające latarnie

2023-02-26 18:38:43
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Od kilku dni na ulicy sowiej nie świecą latarnie uliczne.

Okresowo (np. przez 2 godz. - póżniej...

2023-02-24 12:08:30
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Okresowo (np. przez 2 godz. - póżniej załączy się na 1 godz. ) nie działa oświetlenie uliczne

Na ulicy Łąkowej nie działa jedna z latarń

2023-02-22 10:27:55
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na ulicy Warszawskiej pomiędzy ulicami...

2023-02-20 11:53:32
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na ulicy Warszawskiej pomiędzy ulicami Alteryjska a Kopernika nie działa oświetlenie uliczne, około 9 latarni.

ul. ŻEROMSKIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2023-02-18 18:03:51
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

W dalszym ciągu nie działa oświetlenie ulicy Żeromskiego na odcinku od Al.Jana Pawła II do Ronda Bialczanek !!!. Co się jeszcze musi stać, jaka tragedia musi się wydarzyć żeby oświetlenie ulicy...

Latarnia oświetla ścianę

2023-02-15 21:31:44
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

W ten sposób pod mostem na Al. Jana Pawła jak na zdjęciu latarnia mimo wcześniejszego jej nastawienia oświetla ścianę mostu zamiast ścieżkę rowerową

Most Na Krznie ul. Łomaska oraz Tysiąclecia brak odblasków na barierce.

2023-02-13 14:17:08
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Na moście na rzece Krznie przy Al.Tysiąclecia oraz Łomaskiej brakuje odblaskowych świateł. Są one powybijane. Most został oddany wraz z tymi odblaskami a teraz ich brak. Proszę o uzupełnienie gdyż...

Parkowa 6

2023-02-13 07:57:36
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

urwany klosz w latarni, wisi na kablu

Dziury na jezdni

2023-02-10 20:04:45
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Od dłuższego czasu na mojej ulicy były dziury,ucieszyłam się jak w końcu zobaczyłam robotników łatajacych te dziury.Niestety nie miną może miasiąc jak "naprawione"wyrwy powróciły do stanu...

Latarnie uliczne

2023-02-10 01:24:56
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Już od dłuższego czasu nie świecą dwie latarnie na ulicy Niemcewicza

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców