Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (34)

Pokaż

Bez tytułu

2023-08-16 20:52:20
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Zarosnięta droga

2023-08-01 12:14:40
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Pas drogowy zarośnięty gałęziami krzaków wychodzących z działek okalających drogę.

Roslinnosc utrudniajaca wyjazd z posesji.

2023-06-05 15:47:46
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Proszę o skoszenie trawy wzdluz ulicy Francuskiej tj.od ul.Podmiejskiej w stronę obwodnicy.Trawa jest tak wysoka,ze zaslania widocznosc przy wyjezdzie z posesji.Przy ul.Podmiejskiej jest to...

Regularnie łamiące się gałęzie

2022-09-13 11:51:33
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Na terenie zawiadywanym przez Jeronimo Martins Polska rosnące topole regularnie zagrażają bezpieczeństwu osób przechodzących i przejeżdżających chodnikiem oraz pojazdów poruszających się po jezdni....

Wystające gałęzie

2022-07-13 06:42:12
zieleń w pasie drogowym
Ukończone

Chodnik na ul Spółdzielczej/ nie da się przejść przez opadające gałęzie drzew .

przycięcie gałęzi

2022-06-22 07:44:45
zieleń w pasie drogowym
Ukończone

Bardzo proszę o przycięcie gałęzi drzewa rosnącego na terenie parafii Św. Anny. Drzewo ma tak rozłożyste konary wystające na chodnik i jezdnię, że jadąc samochodem od strony centrum niewidoczny jest...

Znak " zakaz parkowania "

2021-10-17 15:17:00
zieleń w pasie drogowym
Ukończone

Znak z zakazem parkowania przysłania zieleń i jest niewidoczny.

spróchniałe drzewo

2021-09-03 12:03:13
przewrócone drzewo
Ukończone

Bardzo proszę o wycięcie starego, spróchniałego drzewa rosnącego w pasie chodnika na przeciwko kościoła NNMP przy ul Brzeskiej. Drzewo jest bezlistne, na pewno spróchniałe, przy większych porywach...

Niewidoczny znak

2021-06-29 23:11:52
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Niewidoczny znak przy ul. Witoroskiej

Roślinność w pasie drogowym

2021-06-27 12:47:28
roślinność utrudniająca poruszanie się drogą publiczną
Ukończone

Roślinność w pasie drogowym

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.