Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (84)

Pokaż

Nie działa oświetlenie uliczne

2023-01-27 08:43:11
niedziałające oświetlenie uliczne
W realizacji

Lampa na słupie nie działa, również dwie kolejne lampy nie działają w stronę numeru 52

Rondo Dmowskiego

2023-01-18 19:46:12
niedziałające oświetlenie uliczne
W realizacji

Na rondzie Dmowskiego od dawna nie działają bodajże 4 lampy na dwóch słupach. Miejsce przy przystankach autobusowych a wieczorem strasznie ciemno tam jest. Aż dziwne, ze w tym miejscu nie wymieniono...

Niedziałająca lampa

2022-11-09 15:21:11
niedziałające oświetlenie uliczne
W realizacji

Od dawna nie działa lampa oświetlenia ulicznego umiejscowiona na słupie 3/77. Proszę o naprawę.

Źle działająca latarnia uliczna

2022-11-04 21:17:18
niedziałające oświetlenie uliczne
W realizacji

Ul. Jana Kochanowskiego, słup nr 2, latarnia uliczna zapala się i gaśnie z różną częstotliwością, po czym żarzy się jedynie lekko pomarańczowo / czerwonym światłem

Nieświecąca latarnia 45/3/V

2022-08-31 14:37:59
niedziałające oświetlenie uliczne
W realizacji

Latarnia 45/3/V na skrzyżowaniu ulic Opieńkowej i Borowikowej nie świeci od kilku miesięcy.

Oświetlenie Plac Wolności

2022-04-04 21:18:55
niedziałające oświetlenie uliczne
W realizacji

Serce miasta a ciemno jak na jakiejś wsi. Chyba już 1/4 latarni przy Placu Wolności nie świeci. Na przeciwko Urzędu Miasta dziwne, że nikt jeszcze tego nie zauważył.

Niedziałającą latarnia

2021-11-12 22:13:53
niedziałające oświetlenie uliczne
W realizacji

Dzień dobry. Chciałam zgłosić awarię latarni, która znajduje się przy adresie Kolonia Francuska 21B na posesji mieszkania nr 3. Z góry bardzo dziękuję za rozwiązane problemu. Dorota Hojda

Migające latarnie

2023-01-02 20:44:28
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Dwie latarnie od strony parku na przeciwko bloku nr 3 przy ulicy Parkowej migają od dłuższego czasu. Druga lub trzecia latarnia od ulicy Jana Pawła II.

nie działająca latarnia uliczna

2022-10-10 18:44:28
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

migająca i przygasająca lampa oświetlenia ulicznego

Źle działająca latarnia

2022-09-18 16:43:51
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Latarnia uliczna przy adresie Brzechwy 5 stale zapala się i gaśnie, świeci bardzo krótko, nie tak jak pozostałe latarnie.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.