Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (556)

Pokaż

Uszkodzona jezdnia

2022-07-04 07:39:55
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Witam, początek ul. Rolniczej od zjazdu ze skrzyżowania z Brzeską, zaraz koło szkoły jazdy - od kilku miesięcy wielka dziura, ulica jest na tyle wąska, że ciężko omijać każdego dnia, a dodatkowo...

Studzienka

2022-06-24 10:43:15
uszkodzona infrastruktura drogowa
Ukończone

Pokrywa studzienki na pasie od skrzyżowania Orzechowa-Jana Pawła II w stronę Word przy posesji Orzechowa 5. Przy każdorazowym najechaniu autem wydaję głośny dźwięk, który pogłębia się z miesiąca....

przycięcie gałęzi

2022-06-22 07:44:45
zieleń w pasie drogowym
Ukończone

Bardzo proszę o przycięcie gałęzi drzewa rosnącego na terenie parafii Św. Anny. Drzewo ma tak rozłożyste konary wystające na chodnik i jezdnię, że jadąc samochodem od strony centrum niewidoczny jest...

Brak oświetlenia latarni ul. SOWIŃSKIEGO

2022-06-20 18:38:49
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Witam na ulicy Sowińskiego a Dąbrowską słup nr 9 latarnia w nocy się nie swieci już przeszło pół roku.

Żeromskiego 44 - 46

2022-06-14 20:55:48
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Nie działają 2 lampy uliczne umiejscowione przy adresie Żeromskiego 44 oraz 46

działki w niedalekiej odłeglosci od siedziby SM

2022-06-07 20:20:51
palenie śmieci
Ukończone

Jestem mieszkancem ul Rzecznej tuż obok działek , dlaczego działkowcy nie musza płacic za wywuz smieci a mogą je wrecz bezkarnie palic , dziwi mnie bezczynnosc SM . WiELOKROTNIE ZWRACAŁEM UWAGE ,...

Bezpański pies

2022-06-03 12:01:33
bezpańskie zwierzę
Ukończone

Od poniedziałku w okolicy ulic: Czerwińskiego/Długosza/Tańskiego/Witoszyńskiego błąka się pies. Pies był zgłaszany do straży miejskiej oraz schroniska jednak pies nadal nie trafił do...

Bezpański pies

2022-06-03 11:26:08
bezpańskie zwierzę
Ukończone

Od poniedziałku w okolicy ulic: Czerwińskiego/Długosza/Tańskiego/Witoszyńskiego błąka się pies. Pies był zgłaszany do straży miejskiej oraz schroniska jednak pies nadal nie trafił do...

Zatkane studzienki kanalizacyjne

2022-05-31 10:45:48
odśnieżanie i oczyszczanie dróg
Ukończone

Droga krajowa numer 2 most na rzece Klukówce niedrożne studzienki kanalizacyjne przez co zbiera się woda na jezdni oraz drodze na rowerów. Studzienki sa zatkane na samym moście jak i w około. Sprawa...

uszkodzona nawierzchnia zagrażająca bezpieczeństwu

2022-05-27 13:24:51
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Praktycznie cała nawierzchnia ulicy Północnej jest do naprawy. Niemożliwym jest objechanie wyrw w sposób niezagrażający innym uczestnikom ruchu. Zalegający na jezdni pokruszony asfalt może zagrażać...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców