Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (323)

Pokaż

Żeromskiego

2020-01-10 09:54:06
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Oświetlenie na ul. Żeromskiego od kilku tygodni jest włączone po 15, kiedy jest jeszcze jasno, a jest wyłączone o 6:30, kiedy jest ciemno.

Na ulicy Wacława Nartowskiego...

2020-01-09 11:10:44
inne
Ukończone

Na ulicy Wacława Nartowskiego umieszczone są dwie tablice z błędną nazwą ulicy. Zamiast Nartowskiego jest Narkowskiego,

Segregacja śmieci

2020-01-07 12:50:25
inne
Ukończone

Niedawno po domostwach miejskich została rozesłana ulotka określającą prawidłowe zasady segregacji śmieci. Mam jednak wątpliwości, ponieważ nie uwzględnia ona materiały po żywności wykonanych z...

zebrane śmieci z terenu miasta

2019-12-12 11:55:29
dzikie wysypisko
Ukończone

proszę o zabranie śmieci zebranych z terenów miejskich, przyległych do osiedla przy ul Żeromskiego.

Nie aktualne informacje na stronie UM

2019-12-03 14:39:50
inne
Ukończone

Na stronie Urzędu Miasta Biała Podlaska www.um.bialapodlaska.pl/ w zakładce "SYSTEM GOSPODAROWANIA ODPADAMI KOMUNALNYMI" znajdują się nieaktualne dane, np. obowiązujące uchwały lub plik "Informacja...

Wyrwa w jezdni skrzyżowanie Glinki i Akademickiej

2019-11-15 19:41:19
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Przy wyjeździe z ulicy Glinki na ulicę Akademicką pojawiła się jakiś czas temu wyrwa asfaltu, przez jej rozmiar i natężenie ruchu jest trudna do ominięcia przy skręcie w prawo, a znaczna głębokość...

Ulica Cisowa cz.2

2019-11-05 07:52:05
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Wjazd z ulicy Grzybowej w Cisową wymaga remontu/wyrównania.

Nasadzenia pod linią energetyczną

2019-11-04 20:36:44
zieleń w pasie drogowym
Ukończone

Przy alei Tysiąclecia zostały nasadzone nowe drzewa, niestety 4 z nich zostały umieszczone pod liniami energetycznymi, czyli za kilka lat i tak zostaną wycięte. Proponuję przesadzić drzewka bliżej...

Ulica Cisowa

2019-11-03 14:02:24
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Uszkodzona nawierzchnia ulicy Cisowej, os. Grzybowa. Wymaga naprawy.

Nielegalni lokatorzy

2019-10-22 12:17:13
bezpieczeństwo i porządek
Ukończone

Jestem właścicielem posesji przy ul.Akademickiej 7/7a.Stoją tam dwa opuszczone budynki w jednym z nich (tym w głębi) przebywają nielegalni dzicy lokatorzy.Adres powyższy jest wolny od osób...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców