Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (556)

Pokaż

notorycznie wypuszczany pies z posesji bez nadzoru

2022-05-26 08:53:32
bezpańskie zwierzę
Ukończone

biały, mały pies w typie rasy maltańczyk notorycznie jest wypuszczany bez nadzoru z posesji ul. Borowikowa nr 32-34 ( dom bez ogrodzenia ). w/w pies jest agresywny w stosunku do małych dzieci, które...

Odwrócony znak

2022-05-23 13:23:27
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Przy sklepie "ANKA " ktoś przekrzywił znak z zakazem wjazdu na Plac Wolności

Znaczne ubytki w kostce brukowej na ulicy Dąbskiego i Dziubińskiej

2022-05-18 23:24:46
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Wulicy Dąbskiego i Dziubińskiej są bardzo znaczne ubytki w kostce brukowej. Ulica jest kompletnie zniszczona i wymaga natychmiastowego remontu! Ubytki w kostce uniemożliwiają bezpieczne przejście...

Niedziałające oświetlenie uliczne

2022-05-17 13:52:09
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Oświetlenie uliczne przy ulicach Stefana Batorego oraz Jana II Kazimierza. Przez ostatnie kilka dni nie działało wcale. Ostatnio natomiast działa co 3 lub 4 latarnia.

Uszkodzona Jezdnia jak ser szwajcarski

2022-05-17 10:53:44
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Ulica Północna dziurawa na całej długości że strach tamtędy jeździć bo można auto uszkodzić. Co jest grane że nikt tego nie naprawia?? Kiedyś ledwie przychodziła wiosna a służby łatały drogi a...

Oświetlenie ulicy

2022-05-16 08:43:46
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Latarnie zamontowane kilka miesięcy temu. Od kilku dni następują wyłączenia wszystkich latarni na kilku ulicach.

zostały wybudowane drogi rowerowe z...

2022-05-13 19:02:22
uszkodzona jezdnia
Ukończone

zostały wybudowane drogi rowerowe z nazwy sa rowerowe wiec dlaczego korzystają z nich auta dzis wjechał dostawczak miedzy Aleja a mostkiem drewnianym natomiast niedaleko za mostkiem zaparkował...

Obwodnica południowa miasta

2022-05-13 09:31:41
inne
Ukończone

Południowa obwodnica miasta W związku z zakończeniem prac przebudowy osiedlowej ulicy Zielonej zwracamy się z prośbą o oznakowanie ulicy oraz założenie progów zwalniających. Warunki założenia...

Źle działająca latarnia uliczna

2022-05-04 20:43:30
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Latarnia uliczna pomiędzy adresami Akademicka 105 a 107 okresowo zapala się i gaśnie z różną częstotliwością po czym pali się tylko bardzo lekko czerwonawym światłem.

Znaczne ubytki asfaltu w ul. Celników Polskich (wjazd do nieruchomości przy ul. Celników Polskich 21)

2022-04-28 09:06:12
uszkodzona jezdnia
Ukończone

Przy wjeździe do nieruchomości przy ul. Celników Polskich 21 są duże ubytki asfaltu na ulicy. Powoduje to niebezpieczeństwo uszkodzenia samochodów wjeżdzających i wyjeżdzających z terenu...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.