logo
wczytwanie...
Aktualności
2021-02-25

Mieczysław Chorąży – honorowy obywatel Białej Podlaskiej, był wybitnym onkologiem, nauczycielem akademickim, powstańcem warszawskim.   Urodził się 31 sierpnia...

więcej
2021-02-24

Umowę na wykonanie remontów cząstkowych ulic o nawierzchni bitumicznej prezydent Michał Litwiniuk podpisał z prezesem Przedsiębiorstwa Robót Drogowych panem Leszkiem Horegladem 28 stycznia br. Remonty prowadzi także miejska spółka ZGL. Łącznie zabezpieczono na nie ponad 2 400 000 zł. Prace trwają gdy tylko pozwalają na to warunki atmosferyczne.

więcej
2021-02-23

Juniorzy UKS Serbinów Biała Podlaska zdobyli tytuł mistrza województwa i awansowali do ćwierćfinału mistrzostw Polski. W meczu na szczycie, którego zwycięzca zdobywał palmę pierwszeństwa w województwie, nasz zespół pokonał na wyjeździe zespół LKPS Lublin 3:1.

więcej
2021-02-23

ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności otwiera drugi cykl webinariów prezentujących ofertę finansową dla małych i średnich przedsiębiorstw.

więcej
2021-02-23

Założenia projektu III etapu budowy stadionu miejskiego wpisują się w strategię rozważnego gospodarowania funduszami miejskimi i zakładają:

więcej
Miejsca

Hotel Pałac Cieleśnica

Cieleśnica 22 , Rokitno

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II

ul. Sidorska 95/97 , Biała Podlaska

Pub Osjann

ul. Janowska 11BC , Biała Podlaska

Cmentarz unicki

Biała Podlaska

Auto-Szyby Dakar

Biała Podlaska, ul. Sidorska 78/80

Urząd Gminy Biała Podlaska

ul. Prosta 31 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców