logo
wczytwanie...
Aktualności
2022-01-27

W Międzynarodowym Dniu Pamięci o Ofiarach Holokaustu, ustanowionym przez ONZ dla uczczenia pamięci Żydów zamordowanych przez Niemców podczas II wojny światowej, przy tablicy znajdującej się na budynku Urzędu Stanu Cywilnego zostały złożone kwiaty.

więcej
2022-01-27

Ponad 100 ikon z wizerunkiem Bogarodzicy z zasobów Muzeum Południowego Podlasia mogą od ubiegłego tygodnia obejrzeć w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zwiedzający wyjątkową wystawę zorganizowaną przez te instytucje.

więcej
2022-01-24

Szanowni Państwo, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 stycznia 2022 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i...

więcej
2022-01-20

Wszystkie bieżące informacje o realizacji projektu „Włączamy dobrą energię! Budowa małych instalacji OZE w mieście Biała Podlaska – etap II” współfinansowanego ze...

więcej
2022-01-20

Gmina Miejska Biała Podlaska przystąpiła do Programu „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2022 ogłoszonego przez Ministra Rodziny i Polityki Społecznej. Program będzie realizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej. Wsparcie w ramach Programu finansowane jest ze środków Funduszu Solidarnościowego.

więcej
Miejsca

„Społem”Powszechna Spółdzielnia Spożywców

ul. Brzeska 16 , Biała Podlaska

Restauracja Ośmiornica

ul. Sidorska 2 A , Biała Podlaska

Drogerie Polskie

ul. Sidorska 2 K , Biała Podlaska

Brama w zespole zamkowym

ul. Warszawska , Biała Podlaska

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 24 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.