Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (517)

Pokaż

brak znaku drogowego

2018-09-02 10:50:52
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Na wjeździe do podziemnego garażu na ul. Fieldorfa, na tzw. osiedlu Romaniuka/ oś. Podmiejska, brak jest znaku o wysokości wjazdu do garażu podziemnego. Każdy wjazd grozi wypadkiem. Jest znak o...

Ścieżka rowerowa

2018-08-31 15:23:03
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

W załączniku przesyłam zdjęcie ścieżki rowerowej przy ul. Północnej. Jak wynika ze zdjęcia stan ścieżki pozostawia wiele do życzenia. W dużej części jest zarośnięta i to nie tylko w miejscu...

nieczytelny znak drogowy

2018-08-29 09:57:22
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Na skrzyżowaniu Warszawskiej i Kilińskiego jest nieczytelny (wyblaknięty i zakryty krzewami) znak drogowy D-5 Pierwszeństwo na zwężonym odcinku drogi. Podczas zamkniętego odcinka Warszawskiej, ul....

zaśmiecony teren

2018-08-28 13:54:24
dzikie wysypisko
Ukończone

w przydrożnym rowie pełno śmieci, nikt tego nie sprząta do wielu miesięcy

Lampy LED zamiast Sodowych na plus

2024-01-11 10:40:58
niedziałające oświetlenie uliczne
Poza uprawnieniami

W grudniu zostały wymienione stare sodowe lampy uliczne na nowoczesne LED-owe na ulicy Brzeskiej od Prostej do Al. Jana Pawła. Kiedy w związku z tym zostaną usunięte stare słupy betonowe na których...

Brzydota starych reklam

2023-03-10 10:09:11
sprzątanie jezdni i chodników
Poza uprawnieniami

Czy miasto w jakikolwiek sposób ma wpływ na ilość starych reklam w pasie dróg ? Jest ich mnóstwo a wiele z nich po prostu nie reklamuje nic bo albo są zardzewiałe nie starości albo firmy nie...

Rondo Dmowskiego

2023-01-18 19:46:12
niedziałające oświetlenie uliczne
Poza uprawnieniami

Na rondzie Dmowskiego od dawna nie działają bodajże 4 lampy na dwóch słupach. Miejsce przy przystankach autobusowych a wieczorem strasznie ciemno tam jest. Aż dziwne, ze w tym miejscu nie wymieniono...

Odsłonięta studzienka

2022-07-17 15:36:04
inne
Poza uprawnieniami

Chodnik ul. Zgoda odsłonięta studzienka ....może dojść do wypadku

Sate kioski na Placu Wolności

2022-05-23 13:21:04
sprzątanie jezdni i chodników
Poza uprawnieniami

Czy kiedykolwiek stare nieczynne od dawna kioski Ruchu na Placu Wolności zostaną usunięte ? Jeden stoi na rogu Moniuszki i Janowskiej przy Placu Wolności. Drugi naprzeciwko Urzędu Miasta przy dawnym...

Szpecąca reklama

2021-10-22 18:55:54
inne
Poza uprawnieniami

W samym środku miasta przy Urzędzie Miasta oraz Poczcie wisi sobie taka to reklama na odnowionej kamienicy przy miejscu historycznym. Chyba nie wymaga to komentarza jak ona tam pasuje. Pragnę...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.