Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (556)

Pokaż

Niedziałająca latarnia LED

2024-02-24 17:53:20
inne
Poza uprawnieniami

Niedziałająca latarnia LED 2/4 Na ul. Terebelska 47

Niedziałająca latarnia LED

2024-02-24 17:53:00
inne
Poza uprawnieniami

Niedziałająca latarnia LED 2/4 Na ul. Terebelska 47

Lampy LED zamiast Sodowych na plus

2024-01-11 10:40:58
niedziałające oświetlenie uliczne
Poza uprawnieniami

W grudniu zostały wymienione stare sodowe lampy uliczne na nowoczesne LED-owe na ulicy Brzeskiej od Prostej do Al. Jana Pawła. Kiedy w związku z tym zostaną usunięte stare słupy betonowe na których...

Brzydota starych reklam

2023-03-10 10:09:11
sprzątanie jezdni i chodników
Poza uprawnieniami

Czy miasto w jakikolwiek sposób ma wpływ na ilość starych reklam w pasie dróg ? Jest ich mnóstwo a wiele z nich po prostu nie reklamuje nic bo albo są zardzewiałe nie starości albo firmy nie...

Rondo Dmowskiego

2023-01-18 19:46:12
niedziałające oświetlenie uliczne
Poza uprawnieniami

Na rondzie Dmowskiego od dawna nie działają bodajże 4 lampy na dwóch słupach. Miejsce przy przystankach autobusowych a wieczorem strasznie ciemno tam jest. Aż dziwne, ze w tym miejscu nie wymieniono...

Odsłonięta studzienka

2022-07-17 15:36:04
inne
Poza uprawnieniami

Chodnik ul. Zgoda odsłonięta studzienka ....może dojść do wypadku

Sate kioski na Placu Wolności

2022-05-23 13:21:04
sprzątanie jezdni i chodników
Poza uprawnieniami

Czy kiedykolwiek stare nieczynne od dawna kioski Ruchu na Placu Wolności zostaną usunięte ? Jeden stoi na rogu Moniuszki i Janowskiej przy Placu Wolności. Drugi naprzeciwko Urzędu Miasta przy dawnym...

Szpecąca reklama

2021-10-22 18:55:54
inne
Poza uprawnieniami

W samym środku miasta przy Urzędzie Miasta oraz Poczcie wisi sobie taka to reklama na odnowionej kamienicy przy miejscu historycznym. Chyba nie wymaga to komentarza jak ona tam pasuje. Pragnę...

Niedrożne studzienki kanalizacyjne wiadukt ul. Janowska

2021-08-26 12:27:14
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Poza uprawnieniami

Zapchane studzienki kanalizacyjne na ślimakach ze zjazdu z wiaduktu przy ul. Janowskiej nad DK2 E30 jak i na samym wiadukcie gdzie też zbiera się woda opadowa. Są one porośnięte starą trawą przez...

Niedrożna studzienka kanalizacyjna

2021-08-24 16:11:47
uszkodzona kanalizacja odwadniająca
Poza uprawnieniami

W okolicy nieruchomości przy ul. Zagrodowej 30 kałuże na szerokość całej jezdni. Niedrożne studzienki kanalizacyjne.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.