Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (549)

Pokaż

Ścieżka rowerowa

2018-08-31 15:23:03
problemy rowerzystów związane z infrastrukturą drogową
Ukończone

W załączniku przesyłam zdjęcie ścieżki rowerowej przy ul. Północnej. Jak wynika ze zdjęcia stan ścieżki pozostawia wiele do życzenia. W dużej części jest zarośnięta i to nie tylko w miejscu...

nieczytelny znak drogowy

2018-08-29 09:57:22
uszkodzone oznakowanie drogowe
Ukończone

Na skrzyżowaniu Warszawskiej i Kilińskiego jest nieczytelny (wyblaknięty i zakryty krzewami) znak drogowy D-5 Pierwszeństwo na zwężonym odcinku drogi. Podczas zamkniętego odcinka Warszawskiej, ul....

zaśmiecony teren

2018-08-28 13:54:24
dzikie wysypisko
Ukończone

w przydrożnym rowie pełno śmieci, nikt tego nie sprząta do wielu miesięcy

Niedziałająca latarnia LED

2024-02-24 17:53:20
inne
Poza uprawnieniami

Niedziałająca latarnia LED 2/4 Na ul. Terebelska 47

Niedziałająca latarnia LED

2024-02-24 17:53:00
inne
Poza uprawnieniami

Niedziałająca latarnia LED 2/4 Na ul. Terebelska 47

Lampy LED zamiast Sodowych na plus

2024-01-11 10:40:58
niedziałające oświetlenie uliczne
Poza uprawnieniami

W grudniu zostały wymienione stare sodowe lampy uliczne na nowoczesne LED-owe na ulicy Brzeskiej od Prostej do Al. Jana Pawła. Kiedy w związku z tym zostaną usunięte stare słupy betonowe na których...

Brzydota starych reklam

2023-03-10 10:09:11
sprzątanie jezdni i chodników
Poza uprawnieniami

Czy miasto w jakikolwiek sposób ma wpływ na ilość starych reklam w pasie dróg ? Jest ich mnóstwo a wiele z nich po prostu nie reklamuje nic bo albo są zardzewiałe nie starości albo firmy nie...

Rondo Dmowskiego

2023-01-18 19:46:12
niedziałające oświetlenie uliczne
Poza uprawnieniami

Na rondzie Dmowskiego od dawna nie działają bodajże 4 lampy na dwóch słupach. Miejsce przy przystankach autobusowych a wieczorem strasznie ciemno tam jest. Aż dziwne, ze w tym miejscu nie wymieniono...

Odsłonięta studzienka

2022-07-17 15:36:04
inne
Poza uprawnieniami

Chodnik ul. Zgoda odsłonięta studzienka ....może dojść do wypadku

Sate kioski na Placu Wolności

2022-05-23 13:21:04
sprzątanie jezdni i chodników
Poza uprawnieniami

Czy kiedykolwiek stare nieczynne od dawna kioski Ruchu na Placu Wolności zostaną usunięte ? Jeden stoi na rogu Moniuszki i Janowskiej przy Placu Wolności. Drugi naprzeciwko Urzędu Miasta przy dawnym...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.