Usterka
Ukończone
działanie na bieżąco
8 February 2023, 6:48
Jestem mieszkancem ul Rzecznej tuż obok działek , dlaczego działkowcy nie musza płacic za wywuz smieci a mogą je wrecz bezkarnie palic , dziwi mnie bezczynnosc SM . WiELOKROTNIE ZWRACAŁEM UWAGE , znieczulica totalna nadmieniam ze jestem chory na raka płuc , ale po co ja to pisze i tak nic to nie zmieni . jak palili tak beda palic
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.