Usterka
Ukończone
W odpowiedzi na zgłoszenie informuję, że na terenie miasta prowadzone są w tym zakresie przez Straż Miejską kontrole: wyrywkowe oraz interwencyjne - zgłoszone przez mieszkańców z podaniem konkretnego adresu.
26 March 2024, 13:5
W związku z wprowadzeniem od 1 stycznia uchwały antysmogowej w województwie lubelskim apeluję o jej egzekwowanie. Jak do tej pory kopciuchów w naszym mieście jest mnóstwo i panuje istna samowolka co się wrzuca do pieca. Po godzinie spaceru boli głowa i ubrania cuchną dymem. Ludzie którzy zainwestowali w ekologiczne piece są w tym momencie wręcz wyśmiewani przez trucicieli. Wczesną jesienią jeszcze przed sezonem grzewczym modne jest również wypalanie gałęzi, liści itp. na ogrodach działkowych gdzie przecież takie odpady powinno się oddawać jako bio. Jeśli w dalszym ciągu nic w tym aspekcie się nie zmieni to poumieramy na raka jak muchy.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.