Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (75)

Pokaż

Bez tytułu

2021-10-24 13:54:43
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Niedziałająca latarnia

2021-10-13 10:44:27
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Przy ul. Emilii Plater 20 nie działa oświetlenie uliczne, co stanowi duże zagrożenie dla pieszych po zmroku, proszę o naprawę.

Brak lampy oświetleniowej

2021-09-14 08:29:16
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Przy drodze krajowej E30 obwodnica z ul. Francuską na słupie nr 9 brak oprawy oświetleniowej.

Nie działające oświetlenie drogowe

2021-09-08 19:59:15
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Przy ulicy Wolskiej nie działa oświetlenie na słupach z numerami; 54,55,5, 3/77.

Ul. Okólna 4

2021-09-02 20:25:54
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Dzień dobry, Piszę po raz trzeci na temat tej latarni. Dwa razy dostałem odpowiedź że usterka została naprawiona co jest NIEPRAWDĄ. Gdyby ktoś z PGE się tym zajął latarnia pewnie świeciła by tak jak...

Oświetlenie

2021-08-31 18:40:55
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na ulicy Zygmunta Augusta około 18.30 świecą latarnie a jest jeszcze widno. Około 3 rano gasną a przecież jest jeszcze ciemno.

Ul. Okólna 4

2021-08-30 20:52:37
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Problem zgłaszam po raz kolejny. W dniu 20 sierpnia 2021 r. otrzymałem odpowiedź że oświetlenie zostało naprawione. W dniu dzisiejszym wróciłem z urlopu i stwierdzam że NIC NIE ZOSTAŁO ZROBIONE....

brak oświetlenia po obu stronach ulicy...

2021-08-30 15:07:08
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

brak oświetlenia po obu stronach ulicy na skrzyżowaniu Podleśna/Łomaska

nie świecą 3 lampy uliczne

2021-08-23 20:09:45
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Od tygodnia trwają ciemności przy wejściu do Szkoły Podstawowej Nr 9

Ul. Okólna 4

2021-08-09 02:42:08
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Co klika minut przestaje świecić.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.