Zgłoś problem
Dodaj zgłoszenieMapa

Zgłoszenia (75)

Pokaż

Ulica Sarnia

2022-02-04 18:25:29
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Ciągle gasnące latarnie na ul.Sarniej

Ulica Sarnia

2022-01-28 19:36:03
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Częste i powtarzające się , niedziałające oświetlenie uliczne przy ulicy Sarniej

Latarnia

2022-01-20 18:33:15
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Latarnia, na ulicy Słowiczej, przy posesji numer 4, nie świeci.

latarnia uliczna nie świeci

2021-12-13 22:13:19
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Nie działa latarnia uliczna przy ulicy Aleja Jana Pawła II nr 14.

Awaria oświetlenia przy ulicy Kochanowskiego

2021-11-29 17:23:44
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Awaria lampa numer 4 przy ulicy Kochanowskiego proszę o rozwiązanie problemu.

Ciemna ulica Fedorowicz

2021-11-28 17:36:56
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Na ulicy Aliny Fedorowicz nie działa oświetlenie uliczne. Stwarza to wiele niebezpieczeństw. Pierwszym z nich jest przejście dla pieszych przy bloku nr 17, które jest nie oświetlone powoduje...

Sikorskiego

2021-11-23 18:22:46
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Oświetlenie dalej nie działa!

nie świeci latarnia

2021-11-19 18:21:26
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Nie świeci od tygodnia latarnia Ul. Ludowa naprzeciwko nr 19

Sikorskiego

2021-11-01 20:58:53
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Latarnia na rogu ulicy Sikorskiego naprzeciwko bloku nr 3 nie działa poprawnie. Oświetlenie zapala się i gaśnie co kilka minut.

Niedziałająca żarówka w latarni ulicznej

2021-10-27 18:13:18
niedziałające oświetlenie uliczne
Ukończone

Proszę o dokonanie wymiany żarówki w latarni ulicznej znajdującej się na wysokości posesji przy ul. Sitnickiej 97.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.