Usterka
Ukończone
Zgodnie z pismem z RE naprawę dokonano dn. 28.11.2018r.
29 November 2018, 10:32
Na ulicy Kruczkowskiego od numeru 1 do 7 nie święci latarnia.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.